تبلیغات
تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم

تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم
خبرها و تحلیل های بروز سیاسی و اجتماعی جنگ نرم را از ما بخواهید 
نویسندگان
سردار صدرالسادات در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» :

با وضع قوانین جدید دیگر نمی‌توان سربازی را مانعی برای ازدواج دانست/ برنامه‌ای برای کم کردن طول خدمت سربازی نداریم

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طول خدمت سربازی براساس میزان موالید کشور است که به تبع هر چه این میزان بیشتر باشد می توان از طول خدمت سربازی کم کرد و نیاز کمتری احساس می شود اما در حال حاضر برنامه ای برای کسر طول خدمت سربازی نداریم.

سردار حمید صدرالسادات : در خصوص تاثیر خدمت سربازی در ازدواج جوانان و اینکه با توجه به دغدغه بحث های جمعیتی که در حال حاضر وجود دارد گفت: جدا از اینکه به طور کلی آیا خدمت سربازی چه تاثیری در ازدواج جوانان دارد باید گفت با توجه به مقرراتی که اخیرا وضع شد به نظرم این موضوع حتی اگر در گذشته هم وجود داشته امروز موضوعیتی ندارد.


رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: براساس مقررات حال حاضر که از سال آینده اجرایی می شود در خصوص مشمولین متاهل سه ماه کسر خدمت و به ازای هر فرزند نیز سه ماه دیگر کسر خدمت محسوب می شود و به نظر می رسد با این قوانین دیگر نمی توان گفت سربازی مانعی برای ازدواج خواهد بود.

 

وی افزود: خدمت سربازی نه تنها مانعی برای ازدواج و پیشرفت جوانان نخواهد بود بلکه می تواند بسیار بهره های مفید از جمله تجربه های لازمه زندگی، آمادگی مسئولیت پذیری و نظم پذیری را بیاموزند.

 

سردار صدرالسادات در ادامه اظهار داشت: البته باید در خصوص خدمت سربازی توجه بیشتری شود به ویژه در خصوص حقوق سربازان و استفاده بهینه از جوانان در موضوعاتی که قابل تامل است و اینکه بخواهیم هر مشکلی را مانعی برای ازدواج بدانیم یک منطق غلط است.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص طول خدمت سربازی خاطر نشان کرد: طول خدمت سربازی براساس میزان موالید کشور است که به تبع هر چه این میزان بیشتر باشد می توان از طول خدمت سربازی کم کرد و نیاز کمتری احساس می شود اما در حال حاضر برنامه ای برای کسر طول خدمت سربازی نداریم.
طبقه بندی: اخبار جریانها و تشکل های دانشجویی، خبرهای داخلی ایران، اخبار جریانهای سیاسی و تحلیل گرهای داخلی،
[ شنبه 6 دی 1393 ] [ 11:46 ق.ظ ] [ منصور اخلاقی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اخبار و تحلیل های به روز سیاسی ، فرهنگی ،علمی ، اجتماعی و جنگ نرم
 
۞ ماسون تیوب ۞


  

  حجه الاسلام علیرضا پناهیان
  هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader
  


 

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فروش بک لینکطراحی سایت