تبلیغات
تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم

تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم
خبرها و تحلیل های بروز سیاسی و اجتماعی جنگ نرم را از ما بخواهید 
نویسندگان
استخدام فامیلی؛ بلای جان فارغ التحصیلان پارس آبادی

استخدام فامیلی؛ بلای جان فارغ التحصیلان پارس آبادی
رواج فامیل بازی در برخی شرکتها و سازمانهای پارس آباد که کم کم دارد به امری عادی در این شهرستان تبدیل می شود صدای فارغ التحصیلان را در آورده است.

 با وجود محرومیت بالای پارس آباد و نبود کار در این شهرستان تنها امید جوانان این شهر به آزمون های استخدامی نهادهای دولتی می باشد. اما در این بین رواج فامیل بازی در برخی شرکتها، سازمانها و حتی ادارات پارس آباد که حالا کم کم دارد به امری عادی در این شهرستان تبدیل می شود صدای جوانان و فارغ التحصیل را نیز در آورده است.

 

این روند استخدام که حالا حرکت خزنده خود را در این شهرستان مرزی آغاز کرده است کم کم در حال بسط و گسترش است که متاسفانه نهاد نظارتی نیز برای جلوگیری ازاین قبیل استخدامی ها اقدامی نکرده است.

 

متاسفانه در محافل شهری نیز شنیده شده که برخی از روسای شرکتها، سازمانها و حتی ادارات پارس آباد بدون توجه به این امر در اقدامی هماهنگ از ترس از دست دادن صندلی ریاستشان و به پیشنهاد برخی آقایان بالادستی! در اقدامی ناپسند اقدام به بکارگیری بستگان و خانواده این آقایان ... می کنند بدون اینکه توجهی به استخدام عادلانه داشته باشند.

 

اما تعدادی از جوانان تحصیل کرده این شهرستان نیز که تمایلی به بردن نامشان نداشتند در نامه ای به آران مغان اظهار کردند که، متاسفانه رواج فامیل بازی و استخدام نزدیکان در این شهرستان رو به افزایش است و این مساله بسیار نگران کننده است و کار به جایی رسیده است که در همین سازمانها و شرکتها از استخدام داماد گرفته تا پسر عمه و دایی و صد البته افرادی با عنوان کارشناس از سایر هم ولایتی آقایان، هر کدام برای خودشان صاحب شغلی شده اند.
 
این جوانان تحصیل کرده و فارغ التحصیل پارس آبادی افزودند که متاسفانه شرکتها، سازمانها و اداراتی که با رویه خصوصی شدن استارت حضور نزدیکان خود را در این قسم نهاد ها رقم می زنند آینده اشتغال در شهرستان پارس آباد را به خطر می اندازند و  اگر جلو اینگونه فامیل بازی ها گرفته نشود رشد این شهرستان در سالهای آتی رو به افول می گذارد.


 در ادامه مقالات همسو با این خبر مستندات و محدودیت های استخدام را انتشار خواهیم کرد.
طبقه بندی: اخبار جریانهای سیاسی و تحلیل گرهای داخلی، اخبار جریانها و تشکل های دانشجویی، خبرهای داخلی ایران، خبرهای داخلی استان اردبیل،
برچسب ها: استخدام، استخدام در پارس آباد، شهرستان پارس آباد، خبرنگار منصور اخلاقی،
[ سه شنبه 18 شهریور 1393 ] [ 10:58 ق.ظ ] [ منصور اخلاقی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اخبار و تحلیل های به روز سیاسی ، فرهنگی ،علمی ، اجتماعی و جنگ نرم
 
۞ ماسون تیوب ۞


  

  حجه الاسلام علیرضا پناهیان
  هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader
  


 

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فروش بک لینکطراحی سایت