تبلیغات
تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم

تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم
خبرها و تحلیل های بروز سیاسی و اجتماعی جنگ نرم را از ما بخواهید 
نویسندگان
چوبه دار؛ پایان کار قاتل پارس آبادی

قاتل دختر جوان به دار مجازات آویخته شد

به گزارش سبلانه، در یك روز سرد زمستانی در آخرین روز بهمن‌ماه 87 شهر پارس‌آباد مملو از خبری شد كه هر كس می‌شنید نگرانی و ناراحتی در چشمانش موج می‌زد؛ جسد دختر جوان در حالی كه تمامی لباسهایش به تنش بودند در گوشه‌ای از شهر رها شده بود.


خانواده دختر جوان در جستجوی گمشده شان  تمام  بیمارستان ها را زیرو رو كردند، به محل كارش سر زدند اما  خبری هیچ کس خبری نداشت؛ گویی دخترشان آب شده و به زمین رفته بود در حالیکه در گوشه دیگر از شهر پارس آباد نامردی با قرار دادن دستش در مقابل دهان دختر جوان تنها علائم حیاتی را از وی گرفته و دختر جوان  نفس های آخرش را می کشید.

 

برادر دختر جوان پارس آبادی می‌گوید: حوالی ساعت 11 خواهرم با تماس فرد ناشناسی از خانه خارج شد و دیگر برنگشت، تا اینکه در ساعت سه و ربع بعداز ظهر همان روز فردی ناشناس از پیدا شدن كیف دستی خواهرم خبرداد و حوالی ساعت 6 عصر همان روز  با تماس همسایه‌ها مأمورین به محل كشف جسد دختر جوان اعزام شدند و جسد خواهرم شناسایی شد.

 

مأمورین تحقیقات را از شاهدین و مطلعین  آغاز و  پرینت تلفن مقتول از مخابرات گرفته شد،عده‌ای از افراد كه مظنون به قتل بودند مورد بازجویی قرار گرفتند.

 

سرنخ‌ها به آخرین تماس تلفنی ناشناس مقتول ختم شد و مظنون مورد بازجویی قرارگرفت اما تناقض در گفتار مظنون نمایان بود.

 

جهت تصدیق‌سنجی  تحقیقات از برادر، همسر و آشنایان مظنون آغاز و برای قاتل  راهی جز اعتراف به جنایتش باقی نماند؛فردی  به نام (ر. ع) ساكن پارس‌آباد كه كارگری روزمزد و دارای همسر و یك دختر است كه به علت تنگدستی یك كلیه‌اش را فروخته بود به عنوان قاتل(م-ز) دختر جوان پارس آبادی شناخته شد.

بازپرس قرار بازداشت را صادر و اتهام به وی تفهیم شد و پزشكی قانونی علت مرگ را خفگی در اثر جلوگیری از تنفس اعلام کرد.

مادرمقتوله بعنوان تنها وراث متوفی اعلام شكایت و خواستار قصاص قاتل شد؛ وكیل هر دو طرف معرفی و كیفرخواست از سوی شعبه برای محل وقوع جرم صادر و با اعلام عدم صلاحیت پرونده به دادگستری مركز استان اعاده شد؛ در حالی که قاتل برای فرار از مجازات پرت و پلا می‌گفت در حالی که برای همین خانواده مقتول  خواستار قصاص نفس شد.

اعدام تنها راه مجازات قاتل اعلام و خانواده مقتوله تحت هیچ شرایطی برای اینكه قتل ناموسی بوده از شكایت خود كوتاه نمی‌آید و قصد اجرای حكم را دارد؛ با اعتراض وكیل قاتل، پرونده به دیوان عالی كشور اعاده و  حكم بعد از بررسی پرونده، شواهد و قرائن موجود قطعی شده و جهت استیذان به حضور رئیس عالی قضا فرستاده می‌شود.

برادر مقتول می‌گفت: اگر قاتل با ما روراست بود و به جای اینكه پرت و پلا بگوید از كرده‌اش پشیمان می‌شد و اظهار ندامت می‌كرد رضایت می‌دادیم ولی  قاتل خواهرم نه تنها اظهار ندامت نكرد بلكه با فروش طلاجات، گوشی و سیم‌كارت خواهرم و گروكشی از وی داغ خانواده‌ام را بیش از پیش كرده بود.

 

بالاخره حكم اعدام در سحرگاه روز 27 دیماه 92 در زندان مشگین‌شهر اجرا شد و قاتل به دار مجازات آویخته شد.

منبع: پایگاه خبری آران مغان

 
طبقه بندی: خبرهای داخلی ایران، خبرهای داخلی استان اردبیل،
[ دوشنبه 7 بهمن 1392 ] [ 01:17 ب.ظ ] [ منصور اخلاقی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اخبار و تحلیل های به روز سیاسی ، فرهنگی ،علمی ، اجتماعی و جنگ نرم
 
۞ ماسون تیوب ۞


  

  حجه الاسلام علیرضا پناهیان
  هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader
  


 

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فروش بک لینکطراحی سایت