تبلیغات
تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم

تحلیل های بروز و سیاسی جنگ نرم
خبرها و تحلیل های بروز سیاسی و اجتماعی جنگ نرم را از ما بخواهید 
نویسندگان

مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد
در مراسمی ˈاکبر جعفری شاعرلرˈ به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان مرزی پارس آباد معرفی شد.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیسان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد، با بیان اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی عبادت است، گفت: مدیران باید در خدمت به مردم ، ترویج آموزه های دینی و نشر ارزش ها و مفاهیم اسلامی، اهتمام جدی داشته باشند.

حجت الاسلام ˈواحدی زادهˈ به نقش موثر دانشگاه ها و مراکز علمی و آموزشی در سلامت و پیشرفت و تعالی جامعه و نهادینه شدن فرهنگ غنی اسلام اشاره و اظهار کرد: دانشگاه های ما امروز به مراکز مهم تبلیغ و ترویج دین و تولید علم و دانش تبدیل شده اند.

وی، فلسفه اصلی خلقت و آفرینش را عبادت و رسیدن انسان به مقام عبودیت و بندگی خداوند متعال دانست و ادامه داد: حرکت ما باید همواره در مسیر الهی و رسیدن به این مقام باشد.

رئیس قبلی دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد نیز به تشریح عملکرد این واحد در چهار سال گذشته، پرداخت و گفت: به واسطه همت و تلاش مستمر مجموعه کارکنان و اساتید واحد، امتیاز این دانشگاه از رقم 166 به 603 و درجه آن از واحد کوچک به متوسط رسید.

ˈمحسن شیرپور ˈ، با بیان اینکه مقدمات تبدیل دانشگاه پارس آباد به واحد بزرگ فراهم شده است، افزود: در این مدت تعداد رشته های علمی واحد از 24 به 51 رشته، اعضای هیات علمی از 43 نفر به 60 نفر و تعداد دانشجویان مشغول تحصیل از دو هزار نفر به بالغ بر سه هزار نفر افزایش یافته است.

وی، از اخذ موافقت ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد در این واحد خبر داد، و گفت: در مدت یاد شده در حوزه پژوهش 56 مقاله از سوی اعضای هیات علمی در مجلات بین المللی ISI چاپ شده است.

شیرپور، فعال سازی باشگاه پژوهشگران جوان، تالیف 18عنوان کتاب، کسب مقام دومی مسابقات بین المللی ربوکاپ در قزوین، تجهیز کتابخانه، کارگاه و آزمایشگاه واحد، ایجادامکانات رفاهی به دانشجویان و اساتید و کارکنان و خرید سه دستگاه خودرو را از فعالیت های مهم این واحد در چهار سال اخیر برشمرد.

وی، احداث ساختمان اداری در چهار طبقه و دو هزار و 400متر مربع زیربنا را از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در این مدت عنوان کرد و افزود: برای ساخت این مجموعه حدود 12میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

به گفته وی، این واحد در حال حاضر حتی یک ریال هم به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار نیست.

او، تغییر و تحول را امری عادی و طبیعی دانست و ضمن حمایت از رئیس جدید واحد، از پرسنل و استادان دانشگاه آزاد پارس آباد خواست، رئیس جدید در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی یاری کنند.

رئیس جدید این دانشگاه نیز، برنامه ریزی دقیق ، ساماندهی مناسب نیروی انسانی، هدایت و رهبری و کنترل و نظارت را از اصول مهم در امر مدیریت دانست و توسعه ارزش ها و تربیت نیروهای متعهد و ارزشی، ایجاد رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی، حمایت جدی از فعالیت های پژوهشی را از برنامه های مهم خود عنوان کرد.

ˈاکبر جعفریˈ، با اشاره به قابلیت های علمی و آموزشی این شهرستان، بر بین المللی شدن واحد پارس آباد تاکید کرد.

وی به ضرورت ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی در این واحد اشاره و بیان کرد: هم اکنون تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان این واحد در کشورهای همسایه ادامه تحصیل می دهند که از این طریق میزان قابل توجهی ارز از کشور خارج می شود.

وی، همکاری تناتنگ استادان، اعضای هیات علمی و کارکنان واحد و نیز مسوولان منطقه را در دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده و موفقیت این واحد موثر دانست و افزود: با وحدت، همدلی، استفاده بهینه از دیدگاه های افراد صاحب فکر و اندیشه، شاهد رشد و شکوفایی روز افزون دانشگاه آزاد اسلامی واحد پار س آباد خواهیم بود.

در این آیین با اعطای هدایایی از خدمات چهارساله محسن شیرپور، رئیس قبلی دانشگاه آزاد پارس آباد قدردانی شد.

به گزارش ایرنا، در مراسم تودیع و معارفه رئیسان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان علاوه، بر ˈشهریار حسن زادهˈ دبیر منطقه دو دانشگاه آزاد اسلامی، جمع کثیری از مسوولان محلی و استانی و نیز اساتید این واحد حضور داشتند.طبقه بندی: خبرهای داخلی ایران، خبرهای داخلی استان اردبیل، اخبار جریانها و تشکل های دانشجویی،
برچسب ها: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد، مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد، مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد، مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه پارس آباد، عکس مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد، عکس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد،
[ پنجشنبه 11 آبان 1391 ] [ 12:30 ب.ظ ] [ منصور اخلاقی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اخبار و تحلیل های به روز سیاسی ، فرهنگی ،علمی ، اجتماعی و جنگ نرم
 
۞ ماسون تیوب ۞


  

  حجه الاسلام علیرضا پناهیان
  هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader
  


 

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فروش بک لینکطراحی سایت